Materiały zgromadzone w tej sekcji posiadają zgodę ich właścicieli
i nie wolno ich zamieszczać na żadnej innej stronie bez podobnej zgody !

[ Covery | Promowane Utwory ]

-= COVERY =-

Aria - Return of the Warlord ( 128 kbit/s - 5.1 mb )
Wersja ta została zarejestrowana przez legendarną rosyjską formację Aria, dla której Margarita Puszkina przetłumaczyła tekst utworu na ojczysty język grupy. Wykonanie jest perfekcyjne i choć muzycznie jest wierną kopią oryginału tak od strony wokalu możemy zaobserwować kilka zmian.
Oficjalna strona Aria: http://www.aria.ru

Centurion - Thor (The Powerhead) ( 128 kbit/s - 4.1 mb )
Temu wykonaniu nie można właściwie nic zarzucić. Wokal jest bardzo dobry, praca gitar i basu również a bębniarz gra tak jakby Thor właśnie toczył bitwę z olbrzymami !

Claymore - Pleasure Slave ( 128 kbit/s - 3.7 mb )
Polacy wykonali dobrą robotę, jedyna rzecz jaka nie pozwala mi postawić temu wykonaniu wysokiej noty to brzmienie.  Zespół już nie istnieje a Pleasure Slave była piosenką z ich pierwszego materiału lecz nadal kower nie jest zły i wart jest posłuchania !

Mesmerize - Manowar LIVE ( 128 kbit/s - 4.2 mb )
Utwór został w pełni nagrany podczas koncertu Mezmerize i można w nim usłyszeć zarówno zniszczenie na scenie jak i szalejącą publikę! 
Oficjalna strona Mesmerize:
http://www.mesmerize.it

Royal Quest - Master Of The Wind ( 128 kbit/s - 4.7 mb )
Kower bardzo ciekawy, zapewne przez to, że w połowie zaczyna się jazda gitarowa i słyszymy ciekawe orkiestracje. Wokale jednak pozostawiają wiele do życzenia.
Oficjalna strona Royal Quest: http://go.to/royalquest

Twisted Tower Dire - Revelation's (Death Angel) ( 160 kbit/s - 7.0 mb )
Musze powiedzieć, że utwór został doskonale odwzorowany, nie usłyszymy tu wielkich nowości i zmian, prócz tempa i rytmiki. Nawet wokal często przypomina samego Adamsa. 
Oficjalna strona Twisted Tower Dire:
http://www.ttd.cjb.net

^ Do Góry ^

 

-= PROMOWANE UTWORY =-

Mayhayron - Broken Sword ( 128 kbit/s - 6.7 mb ) NOWE !!!
Kto widział tych panów na scenie podczas jednego z wielu koncertów jakie zagrali m. in. w ich rodzinnym mieście Krakowie nie musi tego dalej czytać i już powinien pobrać prezentowany tutaj utwór, bo jeśli mowa o heavy metalowym podziemiu w Polsce, to ta kompania zajmuje tam jedno z czołowych miejsc i o zawodowym graniu nie ma sensu mówić - to trzeba usłyszeć i zobaczyć. "Złamany Miecz" to sztandarowy hymn zespołu, który przenosi nas w twórczość J.R.R. Tolkiena i jego "Władcę Pierścieni" aby powalać lekko posuwającą się do przodu muzyką utrzymaną w średnim tempie, doskonałym refrenem, obłąkańczymi solówkami i łatwo wpadającym w ucho tekstem. Warto wspomnieć, że Mayhayron jest organizatorem koncertów spod znaku "Raise Your Fest" w Krakowie, na który zapraszane są tylko znakomitości polskiego podziemia heavy metalowego!
Utwór pochodzi z pierwszego dema - "Metal Spirit".

Oficjalna strona Mayhayron: http://www.mayhayron.art.pl

Sorcerer - Ogień Zniszczenia ( 128 kbit/s - 5.7 mb ) NOWE !!!
Galopada poprzez pola wojny, szczęk mieczy, bitewny zew, boska moc, szczątki ciał oraz krew! Tak w kilku słowach mogę opisać ten utwór, w który piątka Kielczan wlała swoją metalową wiarę aby stworzyć prawdziwe epickie dzieło ! Świetna produkcja, szaleńcze bębny, miażdżący bas, gitarowe walki i wokal utrzymany w średnich rejestrach śpiewający świetne epickie liryki i to w dodatku w języku Polskim !!! Ta husaria zyskuje coraz szersze uznanie już nie tylko w podziemiu na scenicznych deskach ale poszczycić się może zainteresowaniem samego prezydenta Kielc, który razem z zespołem rozpoczął krucjatę przeciwko muzyce ulicy.
Utwór pochodzi z pierwszego dema "Metalowa Husarya".
Oficjalna strona Sorcerer: http://www.sorcerer.metal.pl

King'o'War - Gods of Glory (Come Fight with Us) ( 160 kbit/s - 2.6 mb )
Drżyjcie niewierni władający mieczami powagi bo oto nastała era King'o'War aby szerzyć śmiech i zniszczenie!!! King'o'War to niesamowity projekt z Finlandii - Sami'ego Saarinen'a & Matti'ego Kuusniemi'ego, którzy z ogromnym poczuciem humoru połączyli moc Manowar, neoklasycyzm Malmsteena i folkowość Rhapsody bawiąc się przy tym dźwiękami prawdziwego metalu i rozbawiając przy tym każdego!!! "Gods of Glory" pochodzący z ich drugiej płyty - "The Legend of Jumalation" wybrał dla naszej strony Sami i możecie w nim usłyszeć kunszt muzyków ale nie zabraknie też humoru typowego dla tych Finów w postaci potężnych wokali i chórków !!! Jeśli myślicie, że Helloween jest wesoły to znaczy, że nie znacie pojęcia wesoły !
Follow the Metal King, Hail to King'o'War !!!!
Oficjalna strona King'o'War: http://kingowar.cjb.net

Hollow Sign - Cienie ( 160 kbit/s - 5.5 mb )
Cienie to "działo" wrocławskiego zespołu, grającego metal z ostrym zacięciem i sporą dawką melodyjności. Wspaniałe solówki, riffy, klimat, profesjonalne wykonanie i produkcja i co najważniejsze we wszystko włożone serce tworzą razem doskonały metal, który polecam wszystkim słuchaczom ciężkiej muzyki! Utwór pochodzi z płyty "Cienie".
Oficjalna strona Hollow Sign: http://www.hollow-sign.metal.pl

Holy Dragons - Glory War ( 128 kbit/s - 4.3 mb )
Jest to utwór, którego powstanie wiąże się z głęboką inspiracją Manowar. Zespół z Kazakhstanu potrafi zaskoczyć nie tylko świetnymi aranżacjami, ale także partiami wokalnymi i solowymi ! Utwór pochodzi z płyty "Thunder In The Night".
Oficjalna strona Holy Dragons: http://truemetal.org/holydragons

Overload - In the Night's Embrace ( 128 kbit/s - 4.8 mb )
Prezentowany tutaj utwór piątki muzyków z Kwidzyna pochodzi z zarejestrowanego w listopadzie 2001 roku krążka "Inner Voice Calling". Jest to ciężki do zaszufladkowania materiał, słychać tutaj zarówno wpływy zespołów thrashowych, heavy metalowych jak i elementy progresywnego grania. Co tutaj poraża - brzmienie! Jak na polskie warunki jest niesamowicie selektywne. Instrumentaliści tworzą ciekawe wariacje, w tym jednym utworze możemy usłyszeć gitarę akustyczną, ciężkie i wolne riffowanie czy też galopowanie, nie wspomniawszy już o świetnych solówkach. Sekcja rytmiczna jest zawodowa a wokal Marcina nadaje utworowi specyficznego klimatu. Całość jest godna polecenia każdemu fanowi heavy metalowej muzyki. Utwór pochodzi z dema "Inner Voice Calling". 

Kontakt z zespołem:
overloadpl@yahoo.com

^ Do Góry ^


© 2000-2005 Labiel
Nie uzywaj zadnych materialow z tej strony bez mojej zgody !
Do not use any contents from this site without my permission !