15 Kwiecień 2005

TRASA ~ WITCHKING oraz MONSTRUM ~ Uaktualnienie!!!
W związku z żałobą po Janie Pawle II koncerty w Krakowie i Nowym Targu zostały przeniesione na późniejsze daty, poniżej dokładna rozpiska koncertów:

16 IV 2005 - Tarnów - Przepraszam
17 IV 2005 - Ropczyce - Cegła
21 V 2005 - Kraków - Loch Ness (gościnnie wystąpi zespół Mayhayron)
22 V 2005 - Nowy Targ - Winiarscy

Będzie to jedna z ostatnich okazji zobaczenia Witchking przed wakacjami, ponieważ zespół ostro zabiera się za nagrywanie studyjnego albumu. Więcej informacji na www.witchking.pl

WIĘCEJ O HELL ON EARTH IV
Wydawnictwo będzie się składać z dwóch płyt wideo oraz płyty audio na której znajdzie się całkowicie nowy utwór z nadchodzącego albumu Manowar. Łącznie wydawnictwo ma zająć widza na 4.5 godziny !


GŁÓWNY DYSK:

- Zapis z całej trasy "Warriors Of The World", która miała miejsce w 2002r.
- 1.5 godziny głównego programu
- 6 bonusowych utworów - ok. 30 minut dodatkowego materiału
- 11 pełnych utworów na żywo
- Napisy w dwóch 12 językach, w tym polskim
- 5.1 surround sound mix
- Prywatny materiał zza kulis
- Hołd w stronę fanów
- Wymienie koncertów z 35 miast całej Europy
- Zdjęcia z 70 kamer
- Ścieżka z komentarzem członków zespołu i reżysera Neil'a Johnson'a
- Nowe rysunki Ken'a Kelly'ego

BONUSOWY DYSK:

- 1 godzina z materiałem zza kulis
- 1 godzina pełnych programów TV z udziałem Manowar
  (w tym TV-total, Olli Pocher, VIVA Comet and Popkomm Gala)
- Specjalne komentarze Joey'ego DeMaio i Neil'a Johnsona
- Napisy w 12 językach w tym w języku polskim
- 30 minut ukrytego 'jajcarskiego' materiału z komentarzami twórców materiału

+ DYSK AUDIO z całkowicie nowym utworem z nadchodzącej płyty Manowar.


4 Marzec 2005

ZDJĘCIA Z IV ZLOTU FANÓW MANOWAR
W dziale zloty możecie teraz zobaczyć jak bawiliśmy się podczas IV Zlotu Fanów Manowar, wkrótce pojawi się komentarz słowny do zdjęć oraz trochę informacji.

MANOWAR NA ~ MASTERS OF ROCK FESTIVAL ~ CZECHY, 15-17 LIPIEC 2005r.
Zespół zagra razem z Rhapsody, Rage, Edguy, Nightwish i Hammerfall oraz wieloma innymi zespołami, podczas 3 dniowego festiwalu na Czechach. Wybieramy się tam całą załogą i mamy nadzieję, że zobaczymy was tam również. Bilety kosztują ok. 30 EUR co za takie zespoły na jednej scenie oraz 3 dni zabawy non-stop to prawie darmo. Wrażenia z poprzedniego roku są niezapomniane a ten festiwal zmiażdży wszystko!

MANOWAR PODPISUJE UMOWĘ Z SPV = NOWA PŁYTA I HELL ON EARTH IV
Dystrybucją płyt Manowar zajmie się firma SPV i już ustalono datę wydania "Hell on Earth IV" na koniec czerwca tego roku. Również możemy się spodziewać nowej płyty na początku 2006 roku.

HELL ON EARTH PART III
Dodałem informacje o trzeciej części kronik Manowar do działu wideo.


27 Październik 2004

IV ZLOT FANÓW MANOWAR
W Krakowie, dnia 13 Listopada 2004 roku, w klubie studenckim "Popularne" ( ul. Grodzka 31 ) , mieszczącym się parę kroków od rynku odbędzie się impreza, na którą wielu z was oczekiwało zasypując mnie e-mailami z pytaniem kiedy? gdzie? A inni wręcz domagali się i oto jest. Czy pobije poprzednie 3 ? Na pewno tak ! Do dyspozycji będziemy mieć cały klub. Podczas trwania zabawy poprowadzę kilka konkursów podczas których będzie można wygrać kilka interesujących rzeczy ufundowanych przez krakowski MUSIC SHOP - także mieszczący się na ulicy grodzkiej. Nie usłyszymy tego dnia żadnych innych dźwięków niż Manowar, w tym THE DAWN OF BATTLE jeśli ktoś nie miał do dzisiaj przyjemności posłuchać. Powodzenie imprezy zależy tylko od liczebności przybyłych. Zapewniamy również niższe promocyjne ceny złocistego napoju dla uczestników zlotu. Zatem do zobaczenia !!!

RAISE YOUR FEST III
Manowar Mountains ma przyjemność patronować trzeciej edycji festiwalu RAISE YOUR FEST organizowaną przez krakowską grupę Mayhayron. Serdecznie zapraszamy !!!

6 listopada (sobota) klub Loch Ness
Kraków, ul. Warszawska 15
zagrają:
Mayhayron, Dragon's Eye, Kruk, Witchking, Elizabeth.
start imprezy: 17.00; wstęp 8 zł


8 Wrzesień 2004

100 LAT !
Ale dopiero za 96 lat :) 22 czerwca bieżącego roku Manowar Mountains rozpoczął5 rok istnienia i tym samym chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy wspierali witrynę i pomogli zbudować ją na twardych niepokonanych fundamentach i stworzyli najbogatszą i największa bazę informacji o Manowar w Polsce a przede wszystkim tym, którzy odwiedzają ją systematycznie i nie boją się pytać i zachęcać do dalszej pracy. HAIL !

Przy okazji chciałbym poinformować, że Gazeta Manowar Mountains będzie od dzisiaj trafiać tylko do członków polskiej armii nieśmiertelnych widniejących w spisie w dziale FANI - jeśli pragniesz dostawać informacje o nowościach na tej stronie i z obozu Manowar to wstąp w nasze szeregi już dziś ! Dodatkowo przewidziane będą niespodzianki i różne ciekawostki dla członków [ FANI ]

THE SPELL HAS BEEN BROKEN
Joey DeMaio oficjalnie potwierdził zakończenie współpracy z wytwórnią Nuclear Blast. Dziwi trochę ten fakt ponieważ pamiętamy jak NB rozkoszowało się w wydawaniu coraz to kolejnych wydawnictw zespołu we wszystkim możliwych wersjach. Zdaje się, że Joey ma jakiś lepszy pomysł na przyszłość Manowar - pytanie tylko KIEDY ktoś wyda nadchodzącą płytę Manowar?

MAYHAYRON & SORCERER
Te dwa młode ale bardzo obiecujące zespoły zawitały do działu (MP3). "Ogień Zniszczenia" oraz "Broken Sword" to jedne z najlepszych polskich utworów metalowych ostatnich lat. Zachęcam do ich pobrania i odwiedzenia podanych pod recenzjami adresów - wspierajmy polskie podziemie heavy metalowe !

NOWE RYSUNKI
W dziale (FAN-ART) znajdziecie cztery nowe prace autorstwa dwóch debiutantek na naszej stronie oraz znanej już acz bardzo szanowanej Kobry! Wszystkie prace godne polecenia i naśladowania - czekam na kolejne dzieła!


8 Listopad 2003

Hell on Earth Part III
Zapowiadane wydawnictwo czeka już na swoją premierę. Będzie zawierać 90 minut koncertowych utworów, wywiadów, materiału zza kulis itd. Ponadto przeedytowany (użyto tuzina kamer) i zremixowany (do Dolby 5.1) cały koncert z Ringfest z 2002, który mieliśmy okazję wiele razy zobaczyć na VIVA+. Dodatkowo znajdziecie wszystkie teledyski zespołu poczynając na "Gloves of Metal" i kończąc na "I Believe" z dokumentami o tworzeniu tych filmów. Wydawnictwo ma składać się z dwóch płyt DVD. Jestem 100% pewny iż "Hell on Earth part III" będzie miażdżyć jak każdy produkt, który Manowar wypuszcza na rynek ale czy pobije doskonałego "Fire & Blood"? Zobaczymy.

TETROWAR
Koshmaar stworzył "TETROWAR", drugą grę, której tłem jest Manowar ! Tym razem, mamy do czynienia z klasyczną grą logiczną - Tetrisem, która potrafi niesamowicie wciągnąć tak jak i "Pong" - pierwsza gra. Tetrowar jest wciąż w fazie testów i pomoc każdego z was w celu ulepszenia gry byłaby wielce doceniona przez autora gry. http://www.pongowar.prv.pl

RZĄDY W CHWALE
Majesty - "Reign in Glory" to nowa płyta ojców doskonałego "Sword & Sorcery", na której swój udział jak pamiętamy miał Ross the Boss. Tym razem zespół serwuje szybszy materiał ale potęga, patos i epickość znane z pierwszych płyt Manowar są wciąż jądrem tej genialnej kapeli. Mixowaniem płyty zajął się Stefan Kaufmann (Accept) nadając jej doskonałe brzmienie. W wersji digipackowej jako bonus zespół serwuje własną wersję utworu Manowar - "Battle Hymn".

 


11 Październik 2003

KING'O'WAR HAS COME TO KILL !!!
KING'O'WAR przybywa aby zabijać! Ten niesamowity projekt dwóch Finów przynosi nam ogromne pokłady metalowych pomysłów inspirowanych Manowar czy Rhapsody z humorem jakiego nawet Helloween nie posiada! W dziale (MP3) prezentujemy "Gods of Glory" i po odsłuchaniu odsyłam was do oficjalnej strony King'o'War:
http://kingowar.cjb.net.

NOWA PRACA
W dziale (FAN-ART) znajdziecie nową pracę "Dark Avenger" przesłaną przez Kobrę!


9 Październik 2003

ARMIA NIEŚMIERTELNYCH
DZIAŁ (FANI) JEST PONOWNIE DOSTEPNY za sprawą Gajdka, który napisał nową bazę danych opartą o język PHP. Należą mu się podziękowania! Gdy już wyślecie ładne "Dziękuje" do niego to zabierzcie się za wypełnianie formularza. Chcę aby znalazły się tam informacje o was wszystkich! Pokażmy światu, że jesteśmy najliczniejszymi fanami Manowar !! 


17 Sierpień 2003

RAISE YOUR FEST II + SPOTKANIE FANÓW MANOWAR
Mam przyjemność ogłosić iż Polski Fansite Manowar - Manowar Mountains jest patronem medialnym drugiej edycji koncertu "RAISE YOUR FEST II", na którym zagrają: Motorbreath, Hellfire, Mayhayron, Rapid Fire oraz Sorcerer. Impreza odbędzie się dnia 30 sierpnia 2003r. w krakowskim klubie "EXTREME" (ul. Oleandry 1). Start o godz. 18:00, wstęp tylko 6zł. Podczas koncertu odbędzie się SPOTKANIE FANÓW MANOWAR !!! tak więc spodziewamy się każdego z was metalowi maniacy na tej wspaniałej imprezie !!! Po koncercie będziemy słuchać muzyki królów i bawić się do samego rana !


 8 Czerwiec 2003

CENTRUM DOWODZENIA
Na stronie zaszło kilka zmian. Pierwsza strona wersji polskiej staje się teraz centrum dowodzenia, z którego możecie odczytywać najnowsze newsy uaktualniane na bieżąco oraz przeglądać pełną dyskografie zespołu (z pominięciem singli i the best of) uzyskując błyskawiczny dostęp do danych jakie was interesują bez potrzeby przeglądania całej witryny.

NOWY COVER
W dziale (MP3) pojawił się nowy cover, tym razem jest to "Return of The Warlord" w wersji rosyjskiego zespołu ARIA. Co ciekawe utwór posiada teksty w ojczystym języku grupy! Podziękowania dla Andrzeja "Sado" Sadowskiego za załatwienie zgody na umieszczenie tego utworu.

PONGOWAR
Pongowar to klasyczna gra typu pong napisana przez Koshmaara. Nie byłoby jej tutaj gdyby nie fakt, że tłem rozgrywki jest właśnie temat Manowar. Można ją pobrać z poniższego adresu: http://pongowar.w.interia.pl


18 Maj 2003

MAGIC CIRCLE MUSIC
To wytwórnia założona przed Joey'ego DeMaio, który aktualnie zajmuje się kilkoma zespołami power metalowymi m. in. DSG - David Shankle Group, gitarzysty, który grał z Manowar od w erze "The Triumph of Steel". Zespół ten ma zamiar wydać, wkrótce płytę zatytułowaną "Ashes to Ashes". Warto się zapoznać ze stroną wytwórni - http://www.magiccirclemusic.com. Do stajni MCM należy także Bludgeon oraz Feinstein. Poza tym jeśli jeszcze ktoś nie wie Joey został także menadżerem zespołu RHAPSODY.

WOTAN
To włoski zespół istniejący już dość długo z którym możecie się zapoznać poprzez witrynę http://listen.to/wotan. Ze strony tej możecie pobrać cover "Revelation's (Death Angel)". Nie powiem aby był on wyjątkowy jednakże sam zespół wart jest poświęcenia mu paru chwil.


7 Marzec 2003

TEKSTY DO SINGLA "THE DAWN OF BATTLE"
Wielu pytało mnie o tekst do "I Believe" i na wasze życzenie dzisiaj, teksty do obu nowych utworów znajdujących się na ostatnim singlu Manowar znajdziecie w dziale
(TEKSTY)

NOWE TŁUMACZENIA
Dodałem jedno zaginione tłumaczenie Atamana Tolovego - "Hail And Kill" ("Sław i Rżnij") a także jedno z nadesłanych mi tłumaczeń przez Alex'a - "Ride the Dragon" ("Ujeźdźij Smoka"). Wkrótce pojawi się ich więcej autorstwa tego woja!
(TŁUMACZENIA)


23 Luty 2003

REGENERACJA
Przez ostatni okres zdrowo nadszarpnąłem swe siły i nie miałem siły by działać na rzecz strony. Wasze pytania o ponowne aktualizacje a także pomoc bardzo bliskiej osoby sprawiły iż dzisiaj ponownie stalowe strony zostają odkurzone i zawierają nowe informacje. Zatrzęsła się jednak baza Gazety Manowar Mountains i Ci, którzy subskrybowali gazetę po 30-tym listopada zmuszeni są zrobić to ponownie. Dzisiaj będzie małe uaktualnienie, wkrótce jednak pojawią się kolejne materiały

NOWE ZDJĘCIA Z III ZLOTU FANÓW MANOWAR
Dodałem kilka nowych fotek ze zlotu i możecie zobaczyć jak "śpiewaliśmy" podczas konkursu Karaoke :) Podziękowania dla Kel-Lor-Riego za dostarczenie materiałów.
(ZLOTY)

NOWA TRASA?
W internecie krążą plotki o tym jakoby Manowar miał wyruszyć na nową trasę w kwietniu tego roku. Zobaczymy jak to się będzie do nowej płyty zapowiedzianej na koniec roku oraz do Polski.


28 Listopad 2002

THE DAWN OF BATTLE
Przybywają! Czterej królowie metalu niosą ze sobą świt bitewny! Na nowym singlu Manowar, oprócz klasycznego już hymnu "CALL TO ARMS" na płycie możecie znaleźć dwa całkiem nowe utwory - "The Dawn of Battle" przypominający połączenie "Hand of Doom" z "Fight Until We Die" oraz dodatkiem Rhapsody !!! Świetne klawisze, potęga brzmienia i wokalu Erica. Zawiera (staje się to już trademarkiem) zwolnienie w środku utworu aby ukazać jak wielkim głosem pełnym pasji i uczucia dysponuje Adams! Po tym wzniosłym epiku słyszymy "I Believe". Zaczyna się mrocznie ale później przemienia się w pełną patosu pieśń o wierze we własną moc! Na płycie znajduje się menu, za pomocą, którego możecie obejrzeć zapowiedź "FIRE & BLOOD" DVD, przyjrzeć się jak wygląda scena na obecnej trasie Manowar - Warriors of the World TOUR '02. Zerknąć na specjalną stronę www, na której znajduje się opis aktualnej trasy Manowar (m. in. Ostrava!), poczytać o "The Dawn of Battle" i zrobić kilka innych rzeczy. Z dodatków na płycie należy także wyróżnić fragment dokumentu wideo o występie Manowar na "Ringfest" w kwietniu 2002. Ja jestem szczęśliwym posiadaczem wersji PREMIUM CD - płyta CD-Audio jest połączona z DVD !!! To wypasione wydawnictwo zawiera jeszcze kilka użytecznych rzeczy. Po szczegółowe informacje zapraszam do sekcji -> (SINGLE)


Zdjęcie z koncertu z Ostravy ze specjalnej strony www (adres na "The Dawn of Battle")
Przyjrzyjcie się czyja flaga tam dumnie widnieje!

FIRE & BLOOD (DVD)
Na gwiazdkę do sklepów trafi dwupłytowy box DVD zatytułowany "FIRE & BLOOD". Pierwszą płytę będzie stanowić "HELL ON EARTH PT. 2", druga pozycja będzie dużo bardziej interesująca - "BLOOD IN BRAZIL" to pierwszy oficjalny koncert wideo Manowar jaki będziecie mogli oglądać w swoich domach na sprzęcie DVD. Z tego co zdążyłem zauważyć występ ten to "Monsters of Rock '98", którego kilka fragmentów mam w swych kronikach stali a sami znając wideo do "Metal Daze" na pewno wiecie o czym jest tutaj mowa. Pozostaje nam tylko czekać do tego wiekopomnego wydawnictwa!


12 Listopad 2002

III ZLOT FANÓW MANOWAR - DRAGON METAL FEST 2 - 7.XII.2002 - CHORZÓW
Tak ! Ten zlot będzie jak do tej pory największym i zapowiada się potężnie! Zostanie zorganizowany jak pierwszy podczas edycji koncertu DRAGON METAL FEST, na którym wystąpią: HOLLOW SIGN, DRAGON'S EYE, MOTORBREATH, UNDER FORGE oraz CETI (z Grzegorzem Kupczykiem!). Będzie dużo heavy metalu, jedzenie, picie, fani, KONKURSY Z NAGRODAMI ! A także niespodzianki ! Nie przyjmuje tutaj BRAKU obecności kogokolwiek, dowiadujecie się prawie na miesiąc przed więc macie czas aby sprawić sobie odpowiedni prezent na mikołajki :) Będzie to doskonała okazja do rozmowy na temat koncertu Manowar, a także posłuchania muzyki innych zespołów, niekoniecznie nie-Manowarowej ;)

ZWYCIĘSTWO!
Oto wreszcie doszedłem do siebie po koncercie Manowar w Ostravie i napisałem słów kilka o tej wielkiej, szczególnie dla nas Polaków bitwie ! Zobaczyć możecie tam nie tylko zdjęcia z samego występu ale również z wyjazdu autokarowego! Łącznie pojechało z nami dwoma autokarami 85 osób, kolejnych kilkadziesiąt pojawiło się na koncercie! Tym wszystkich, którzy z nami nie pojechali zostaje obawiać się klątwy jaką rzucił na Was Eric Adams podczas przemówienia do Polaków! Lizać monitor i oczekiwać przyjazdu do Polski!
(KONCERTY)

MANOWAR W TV
W środę (13.XI) o 23:00 na VIVA - Overdrive zostanie wyemitowany koncert Manowar z Ringfest z Koln. Zobaczycie "Manowar", "Kings of Metal", "Herz Aus Stahl", "Kill with Power", "House of Death", "Sting of the Bumblebee", "Warriors of the World" oraz "Black Wind, Fire & Steel". Tym którzy nie mają możliwości oglądać programu powiedzieć muszę iż zamieścimy na stronie fragmenty albo i cały koncert do ściągnięcia na jakąś specjalną okazję!
(FAN-ART)


19 Październik 2002

WYJAZD NA MANOWAR
Kończymy już przyjmowanie zgłoszeń. Ostatecznie wysyłać pieniądze można do poniedziałku. Szczegóły co do wyjazdu tutaj !

NOWE FAN-ARTY
Lorg PierOG podesłał nam wspaniałe prace, które możecie podziwiać w sekcji
(FAN-ART)

II ZLOT FANÓW MANOWAR - zdjęcie, sprawozdanie i refleksje
Oglądać możecie już zdjęcia i poczytać sprawozdanie i refleksje z drugiego zlotu fanów Manowar , który odbył się 5-tego października 2002 roku w krakowskim pubie "Śródziemie" - tym, którzy byli DZIĘKUJE, tym którzy nie - WASZA STRATA!
(ZLOTY)


29 Wrzesień 2002

NOWY DZIAŁ - GALERIA
Dzisiaj rusza nowy dział (GALERIA) z pierwszą jak na razie uruchomioną podsekcją (FAN-ART). Znajdziecie w niej prace nadesłane przez ADVI. Jestem bardzo otwarty na współpracę z ludźmi chętnymi do tworzeniu prac zw. z tematyką Manowar a także z osobami, które mogą zaoferować zdjęcia zespołu - koncertowe jak i zwykłe. Z tymże nie będą akceptowane żadne zdjęcia pochodzące z innych witryn.

NOWE TŁUMACZENIA
Ataman Tolovy dzisiaj uraczył nas tłumaczeniami: "Hand of Doom" ("Ręka Przeznaczenia"), oraz tytułowy utwór z nowej płyty Manowar czyli
"Warriors of the World United" ("Zjednoczeni Wojownicy Świata").
(TŁUMACZENIA)


23 Wrzesień 2002

"AN AMERICAN TRILOGY /THE FIGHT FOR FREEDOM"
Niedawno w Europie ukazał się nowy singiel Manowar upamiętniający twórczość króla rock 'n'rolla - Elvisa Presleya utworem "An american Trilogy" a także "The Fight for Freedom" dedykowany ofiarom 11-ego września 2001 roku. Na krążku znajduje się także "Nessum Dorma" w wersji orkiestralnej, naklejka oraz materiał multimedialny. Szczegóły w sekcji -> (SINGLE)

NOWE TŁUMACZENIA
Ataman Tolovy tłumaczy wciąż kolejne porcje utworów Manowar. Dzięki temu krutemu wojowi dzisiaj na stronie znalazły się: "Call to Arms" ("Zew Broni"), "House of Death" ("Śmierci Dom") a także "Heart of Steel" ("Serce ze Stali").
(TŁUMACZENIA)

NOWE MP3
Polska strona Manowar ma zaszczyt zaprezentować wszystkim fanom heavy metalowego grania w Polsce zespół OVERLOAD z Kwidzyna i ich utwór - "In the Night's Embrace" z dema "Inner Voice Calling" wydanego w listopadzie 2001.
(MP3)


17 Wrzesień 2002

"GAZETA" MANOWAR MOUNTAINS
Po prawie czteromiesięcznej przerwie do Waszych skrzynek znowu zawita nasza słynna gazeta informując Was o nowościach z obozu Manowar i o uaktualnieniach związanych ze stroną. Będzie także zwracać Waszą uwagę na ciekawe imprezy, koncerty, na które warto się wybrać. Będzie zwiastunem ZLOTÓW a także mini-zlotów fanów Manowar, jak też propagatorem młodych zespołów metalowych, przybliżając wam dokonania naszego podziemia. Czytujcie uważnie gazetę ponieważ mogą się tam znaleźć rzeczy, o których nie będę pisać na stronie, niespodzianki jak też zapowiedzi oficjalnych chatów czy też rozmaite oferty związane z muzyką i nie tylko. Jeśli jeszcze nie subskrybowałeś swojego e-maila, zrób to teraz aby nic Cię nie ominęło!!!

NOWE TŁUMACZENIA
Nasz dzielny ataman Tolovy zasilił naszą stronę kolejną porcją tłumaczeń w postaci świetnej translacji utworu "Defender" ("Obrońca"). Pojawiła się także debiutantka na gruncie tłumaczeń - SheDragon Mighty in Sorrow. Ona również poświęciła swój czas aby przetłumaczyć dla was utwór "Thor - The Powerhead" ("Thor - Władca Mocy") -> (TŁUMACZENIA)

NOWE AUTOGRAFY
Stare autografy zostały zastąpione nowymi, całkowicie autentycznymi, złożonymi dla Emalaith na koncercie w Zlinie 1szego Czerwca 2002 roku.
(AUTOGRAFY)


5 Wrzesień 2002

NOWY DZIAŁ - ZLOTY
Na stronie pojawiła się sekcja ZLOTY. Będą znajdować się tam informacje oraz zapowiedzi wszystkich zlotów fanów Manowar a także sprawozdania minionych. Znajdziecie tam zarówno zdjęcia jak i wypowiedzi uczestników. Dział jest obecnie ubogi, lecz myślę, że dzięki wam szybko się powiększy.

FORUM ZAMKNIĘTE
Z braku cierpliwości do osób, z którymi prowadziłem niezmiernie "interesujące" dyskusje byłem zmuszony zamknąć forum usuwając przy tym wszystkie posty. Osobiście uważam, że forum nie ma sensu jeśli pisują na nim same osoby nastawione negatywnie lub neutralnie do Manowar przeważając swoją liczbą prawdziwych fanów jeśli nie fanatyków zespołu - a właśnie dla takowych ono powstało. Dostępny jest jednak wciąż chat, na którym będę się starał sukcesywnie robić większe spotkania lub kontakt poprzez gadu-gadu, jak też e-mailowy. Niczego nie straciliśmy. Odcięliśmy tylko chory palec aby uniknąć zainfekowania całego organizmu!


25 Sierpień 2002

MANOWAR ODWOŁANY!
Jest to niestety smutna wiadomość - Manowar nie przybędą na Mystic Festival. Myślę, że nie warto się załamywać, jeśli zespół nie zawita w tym roku do Polski będzie możliwość zobaczenia ich chociażby w Niemczech, dla mniej zamożnych pozostaje czekać, nic nie da się zrobić jak tylko wciąż mieć nadzieję. Nie będę usprawiedliwiać zespołu jednakże wiem, iż za show jakie Manowar chcieli dać na festiwalu mieli prawo otrzymać dużo większe wynagrodzenie niż na początku zakładano. Było to za dużo jak na Polskie warunki, a na festiwalu nie może wystąpić tylko jeden zespół, chociaż wielu by tak chciało, to po prostu niemożliwe. Manowar znani są z tego, że nie ustępują i nie ustąpili i tym razem, szkoda tylko iż cierpią właściwie tylko fani.

PODZIĘKOWANIE!
Chciałbym podziękować wszystkim fanom Manowar, który przybyli tak licznie do Chorzowa. Było was naprawdę dużo, właściwie byliście trzonem i główną armią jaka tam się znalazła. Wkrótce powinienem dostać zdjęcia z Chorzowa, w krótkim czasie znajdą się na stronie. Już teraz gorące podziękowania i pozdrowienia dla Bartka i Wojtka Gabrielów, Elvisa, Emalaith i Invictus Dea, Bronwyn, Kel-Lor-Ri'ego, Thomena, Darka, Michała Strzeleckiego i wszystkim innym za to, że byli, wielkie DZIĘKI! Jesteście najlepsi!

Do Góry


© 2000-2005 Labiel
Nie uzywaj zadnych materialow z tej strony bez mojej zgody !
Do not use any contents from this site without my permission !